Oriflame 1967 yılında İsveç’te kurulmuş bir network marketin firmasıdır ve 2000li yıllardan itibaren Türkiye’nin önde gelen kozmetik markaları arasında yer alır. oriflame yurt dışı seyahatleri ücretsiz mi? Oriflame ekip çalışanlarına ve marka ortaklarına Dünya’yı dolaşma imkanı sunuyor. Oriflame ile Singapur, Kıbrıs, Goa, Stockholm, Cape Town, Los Angeles, Sidney, Tokyo, Miami ve Malta gibi şehirlere ücretsiz olarak sadece kendi işinizi yaparak seyahat edebilirsiniz.

Oriflame ile Dünya’yı Dolaşmak İçin Neler Yapmalıyım?

Oriflame Marka Ortağı olup, başarılarınızın kutlandığı uluslararası tüm konferanslara katılabilirsiniz. Ek olarak dünyanın her yanından gelen tüm Oriflame Marka Ortakları ile tanışma imkanına sahip olabilir ve onların başarı deneyimleri sayesinde işinizle alakalı yenilikleri öğrenebilir ve kendinizi geliştirme imkanına sahip olabilirsiniz.
Türkiye’de düzenlenen, çalışmanızı ve başarınızı kutlamak amacıyla tüm yıl boyunca düzenlenen yurtiçi seminerlere de katılabilir ve sahnede alkışlar eşliğinde ödülünüzü alabilirsiniz. Konferanslardan ve seminerlerden hangilerine katılacağınızı ise kendi işinizi yaparak kendi başarı merdiveninizdeki yüzdelik seviyenizle belirlersiniz.

Oriflame Marka Ortağı Nasıl Olunur?

Oriflame marka ortağı demek oriflame satış danışmanı olmak demektir. Firma tüm ekip üyelerini ekibinin bir parçası olarak gördüğü için danışman ismini değiştirerek marka ortağı olarak yeniden düzenlemiştir. oriflame kelime anlamının da flama olduğu düşünülürse üye olduğunuz ilk andan itibaren bu ekibin gerçekten bir parçası olursunuz.

Neden Oriflame Marka Ortağı Olmalıyım? Bu Bana Hangi İmkanları Sağlar?

Oriflame marka ortağı olduğunuzda oriflame yurtdışı seyahatleri ücretsiz mi? tüm diğer imkanları nedir ve ne kadar kazanç sağlayabilirsiniz. oriflame üye olduğunuz ilk an hoş geldin programı ile karşılanırsınız ve BP puan sistemine kayıt olursunuz. İsterseniz indirimli olarak ürün satışlarından veya hediye gelen ürünlerden kazanç sağlayabilirsiniz. Daha çok kazanmak için ekip kurarak işinizi büyütebilir ve düzenli bir gelir kazanabilirsiniz. Ekibinizle birlikte her ay 1-30 tarihleri arasında topladığınız puanlar size yüzdelik dilim kazandırırken yurtdışı seyahatleri dahil birçok ödülün de kapısını açacak.

Oriflame Marka Ortağı Olmak İçin Hangi Bilgilere İhtiyaç Var?

Oriflame marka ortağı olmak için tek şart bu işi sevmeniz ve üyelik kayıt formunu doldurmanız. Üyelik kayıt formunu isterseniz bir marka ortağı aracılığıyla isterseniz de internet sitesinden kendiniz ücretsiz olarak doldurabilirsiniz.
Üyelik formunda yer alan bilgiler ise şunlar:

Bu bilgileri doldurtup üyelik formunu tamamladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelir ve kazanmaya başlayabilirsiniz. Sistem sizi otomatik bölge müdürünüze ve bir üst danışmana kaydedecek ve ekibin bir parçası olarak çalışmaya başlayabileceksiniz. Üstelik kendi işinizi büyüterek sizde Takım Lideri veya Bölge Müdürü olabilirsiniz.

Oriflame Marka Ortağı Olmak için Ön Koşul Var mı?

18 yaşını dolduran her T.C. vatandaşı oriflame üyesi olabilir. Üye olmak için herhangi bir mezuniyet şartı aranmamaktadır.

Oriflame ile Nasıl Para Kazanılır? Ekip Nasıl Kurulur?

Oriflame ile para kazanmak için öncelikle marka ortağı olmanız üye olduktan sonra kazanç sistemlerini öğrenerek ürünleri tanımanız ve bu öğrendiklerinizi kendi ekibinize aktarmanız gerekmektedir. Oriflame ile isterseniz ek gelir elde edebilir isterseniz de tam zamanlı bir kariyer hedefleyebilirsiniz. Herhangi bir iş deneyimine sahip olmanız gerekmiyor. Oriflame ile kendi işinizin patronu olursunuz ve oriflame işinize veya çalışma prensibinize karışmaz. İşinizi nerden yöneteceğiniz, ne kadar çalışacağınız ve ne kadar kazanacağınız tamamen sizin seçiminiz çünkü patron sizsiniz. Satıştan kazandığınız tutarın az olduğunu ve daha büyük hedefleriniz olduğunu düşünüyorsanız oriflame yurt dışı seyahatleri ücretsiz mi? ekip kurma zamanı gelmiştir.
Ayın 1-30 arası ekibinizin ve sizin satıştan yaptığın puan durumuna göre puanlar seviyeler ise şöyle;

%24 seviyesini 6 ay koruduğun zaman artık bir Direktör olursun yurtiçi seminerlere gitme hakkı kazanırsın.
%24 seviyesinde bir ekip kolun olur ve kazancını 6 ay koruduğun zaman Üst Direktör olursun
%24 seviyesinde iki ekip kolun olur kazancını 6 ay koruduğun zaman Altın direktör olur ve yurt dışı seminerlerine gitme hakkın olur ve daha üst kazanç seviyelerini keşfederek aynı zamanda da Dünya’yı dolaşabilirsin.
Ekip kurmak için öncelikli olarak firmayı, ürünleri çok iyi tanıyın ve bir liste yapın listenize yazdığınız tanıdıklarınıza, arkadaşlarınıza sizinle çalışmayı teklif edin. Firmamızın vereceği Sarpio eğitiminizi mutlaka tamamlayın ve kazanmaya başlayın.

Oriflame Üye Girişi, Oriflame Üye Olmak Istiyorum, Oriflame Üye Olmak Isteyenler, Oriflame Üye Olmanın Avantajları, Oriflame Üye Yapma Hediyeleri, Oriflame Üye Nasıl Yapılır, Oriflame Üye Ol, Oriflame Nasıl Üye Olunur, Oriflame Üye Giriş, Oriflame Alt Üye Yapma, Oriflame Üye Olanlara Hediyeleri, Oriflame Nasıl Üye Yapabilirim,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir