Oriflame oldukça kullanım sağlanan kozmetik ürünlerin bulunduğu platformdur. Genel olarak kişilerin merakını celbeder ve alışveriş yapılmasında tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Kozmetik açıdan alışveriş yapmayı seven kişilerin tercih ettiği bir sitedir.

İsteyen satış yaparken isteyen de sadece ürünleri almakla ilgilenir. Peki, oriflame nedir? Oriflame üyelik için ne yapmam gerekir? Sorularını sizlere ayrıntıları ile açıklayalım.

Oriflame Nedir?

Oriflame Holding AG, Jonas af Jochnick ve Robert af Jochnick kardeşlerin 1967 yılı içinde İsveç’te kurduğu kozmetik grubu olarak karşımıza çıkar. Şirket dünya çapında 3 milyona yakın bağımsız kişilerden oluşan satış gücü ile cilt bakımı ve kozmetik ürünlerinin satışını yapmaya çalışır.

Kimler Oriflame Güzellik Danışmanı Olabilir?

En çok merak edilen sorulardan birisi de kimlerin bu hizmet için çalışabildiği oluyor. Oriflame satışını genel olarak herkes yapabiliyor. Oriflame güzellik danışmanı olabilmeniz için herhangi bir eğitim seviyesine veya bir tecrübeye sahip olmanıza gerek yoktur. İsteyen herkes Oriflame Güzellik Danışmanı olabilir ve Oriflame’in sınırsız kazançlarından fayda sağlayabilir.

Neden Oriflame Güzellik Danışmanı Olmalıyım?

Öncelikle kendi hayallerinizin patronu olmayı istiyorsanız güzel bir seçim olabilir. Güzellik danışmanı olduğunuz an itibari ile Oriflame fırsatlarından yararlanırsınız. Bütün ürünleri %30 indirimli alabilirsiniz.

Satışlarınızda ise %30 kar elde etmiş olacaksınız. Oriflame’in güzellik danışmanlarına özel hediyeler ve promosyonlarından kolayca yararlanabileceksiniz. Arkadaş çevrenizi genişleterek, Oriflame eğitimlerine katılım sağlayarak kariyerinizde yeni bir yol çizmeniz kolay olacaktır.

Oriflame Güzellik Danışmanı Olmak İçin Nereye Başvurmam Gerekir?

Oriflame’in web sitesi üzerinden, başvuru formunu doldurarak veya bize mail adresimizden ulaşım sağlayarak bilgi alabilirsiniz. Oriflame iş fırsatı doğrultusunda çalışmak için oriflame’e üye olmanız gerekir.

Yani bir sponsor yardımı ile veya oriflame resmi sayfasından açılmış olan kaydınızla size gelen danışman kodunuz ve şifreniz ile danışman olarak kayıt yapmış oluyorsunuz. Kayıt oluşturduğunuz takdirde size bir sponsor ataması yapılır. Sizler direk kendi kaydınızı oluşturmuş olursunuz. Bu çoğunlukla yeni kayıtlar için çok iyi bir seçim olmayabilir.

Bizler bu hususta yeni kayıt olanlara yardım etmeyi amaçlıyoruz. Oluşturulan kayıtlarda ilk aşama da size yardımcı bir kişi tarafından destek verilmesi işi daha iyi anlama ve yönetme konumuna gelmenizi sağlayacaktır. Bir aracı ile yapmanızda ekip işi olacağı için daha büyük faydaları ile karşılaşacaksınız. Peki, oriflame üyelik işlemini nasıl yapmalıyız?

Oriflame Üyelik İçin Ne Yapılmalı?

İnternet üzerinden üyelik işlemini gerçekleştirebilmek için bazı adımlar mevcuttur.

Bu adımları şöyle sıralayabiliriz:

Bu adımları takip ederek rahatlıkla kaydınızı oluşturabilir alım ve satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Her detaya özenle dikkat etmeyi unutmayınız. Gireceğiniz her bilgi sizin için önem arz etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir