Oriflame, doğal içerikli kozmetik ürünlerin satışa sunulduğu çok fazla tercih edilen ünlü bir markadır. Oriflame üzerinden alışveriş yapmak ve ürün satışı yapmak mümkündür. Bu işlemleri yapabilmek için öncelikle üyelik koşullarına uymak ve üyelik talebinde bulunmak gerekir. Üye olan çoğu kullanıcı oriflame üyeliğinde her ay alışveriş zorunluluğu var mı? Sorusunu merak ediyor. Böyle bir zorunluluk söz konusu değildir. Düzenli sipariş vermeden de üye olunabilir ve üyelik devam ettirilebilir. Hiç sipariş vermeyen kullanıcıların üyeliği 12 ay sonra kendiliğinden sonlanır. Üyelik iptalinden sonra tekrar üye olmak ve sipariş vermek mümkündür.

Oriflame Üyelik Ücretli Mi?

Üye olmak isteyen kullanıcılar bazı tedirginlikler yaşar. Akıllara acaba oriflame üyelik ücretli mi? Sorusu gelir. Fakat oriflame üyelik tamamen ücretsizdir. Bu süreçte hiçbir para ödemesi veya yüksek miktarlarda alışveriş yapma zorunluğu yoktur. Ücretsiz olarak üye olunabilir. Kişi istediği taktirde oriflame satışı yaparak yüksek miktar paralar kazanabilir. Ev hanımı ve öğrenciler için çok iyi bir iş fırsatıdır. Ek gelir imkanı sunar.

Oriflame Üyeliğinde Satış Yapma Zorunluluğu Var Mıdır?

Oriflame üyesi olmak oldukça kolaydır. Her üye olan kişinin satış yapma zorunluğunu söz konusu değildir. Üye olan kişiler katalogtaki ürünleri indirimli fiyatlar ile satın alır. İndirimli fiyatlar ile ürün temin etmek ve kullanmak mümkündür. Ürün satışını isteyen ve talep eden kişiler yapar. Oriflame üzerinden satış yaparak yaklaşık yüzde 30’a kadar kâr elde edilir.

Neden Oriflame Üyesi Olmalıyım?

Oriflame üyesi olmanın sunduğu bazı faydalar ve avantajlar bulunur. Neden oriflame üyesi olmak gerekir?

Üye olmak için bazı nedenler şunlardır:

Güzel bir kazanç kapısı olan Oriflame aynı zamanda sosyal ilişkilerin de güçlenmesine yardımcı olur. Farklı şehirlerden çok sayıda kullanıcıyı bir araya getirir. Ürün siparişi vermek için kataloğa erişmek gerekir. Üye olduktan sonra katalogdan seçim yaparak ürün siparişi verilir.

Oriflame Nasıl Üye Olunur?

Üye olmak için üyelik kayıt formunu doldurmak gerekir. Oriflame üyelik kayıt formuna internet aracılığı ile ulaşmak mümkündür. Bu formda bazı bilgiler talep edilir. İsim, e posta, şehir, telefon gibi bilgiler istenir. Bilgiler eksiksiz şekilde doldurulduğu taktirde ücretsiz üyelik talebiniz gerçekleşmiş olur. Üye olduktan sonra üyelik avantajları hakkında çok sayıda bilgiye erişilir. Kataloglar her ay düzenli olarak güncellenir. Üye olan ve satış yapmak isteyen kişilere kataloglar her ay düzenli olarak gönderilir.

Nasıl Oriflame Danışmanı Olunur?

Satış danışmanı olmak isteyen kişiler için “Satış Danışmanı Formu” bulunur. Bu formu doldurduktan sonra kayıt işleminiz gerçekleşir. Gerekli incelemeler yapılır. Bu konuda sizlerle iletişime geçilir ve gerekli bilgilendirmeler yapılır. Danışmanlar, katalog ürünlerini daha uygun fiyatlar ile satın alır. Ayrıca bazen danışmanlara ücretsiz ürünler gönderilir.

Bu ürünleri isteğe bağlı kullanır veya satarak maddi kazanç elde eder. Üyelik iptali yapmak da oldukça kolaydır. Üyeliğini sonlandırmak isteyenler için ” Üyelik İptal Formu” bulunur. Bu formu kullanarak üyelik iptali yapmak isteğinizi bildirir ve üyeliği sonlandırırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir