Güzellik, cilt bakımı ve makyaj ürünlerini her kadın severek kullanır. Piyasada bilinen pek çok marka ve bakım ürünü vardır. Ancak her marka güvenilir olmayabilir. Bazı markaların ürünleri gerçek anlamda çok pahalıdır ve bütçeyi sarsar. Bazı markaların da ürünleri çok kalitesiz ve sağlıksızdır. Bu markalardan birisi oriflame markasıdır. Oriflame markasının ürünleri çok pahalı değildir ve sağlığa en az zarar veren ürünlere sahiptir.

Oriflame markasının kataloğunu görebilmek ve satın alabilmek için web sayfasından üye olmanız gerekir. Üye olmak çok kolaydır. Ancak gene de oriflame üye kayıt sistemi nasıl işler? Diyorsanız web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Oriflame Üyelik Sistemi

Oriflame markasına üyeliğinizi gerçekleştirerek çoğu ürünü hem daha indirimli fiyata satın alabilir hem de satış fiyatına satabilirsiniz. Üye olmanız için şunları yapmanız gerekir;

Oriflame markasına üye olmak için yapmanız gerekenler yalnızca bunlardır. Siz de hemen üye olun, indirimli alışverişin ve karlı satışlarınızın tadını çıkarın.

Oriflame Ürünleri Satmak

Oriflame marka ortağı olarak siz de oturduğunuz yerden kazanç elde edebilirsiniz. Kazanç elde etmeye başlamak için öncelikle sistemi öğrenmeniz gerekecek. Sisteme üye olduktan sonra oriflame kataloğunu görebileceksiniz. Üye olduğunuz andan itibaren, oriflame markasının şahane ürünlerini indirimli fiyata satın alma şansına sahip olacaksınız.

İndirimli olarak satın aldığınız ürünleri, satış fiyatına satabilirsiniz. Fakat satış yapabilmek için kendi ekibinizi oluşturmanız gerekecek. Bu ekip sizin tanıdıklarınızdan ya da Oriflame markası üzerinden tanıştıklarınızdan oluşabilir.

Oriflame Üye Kayıt Sistemi Nasıl İşler?
Oriflame Üye Kayıt Sistemi Nasıl İşler?

Marka Ortağı Olmak ve Ekip Kurmak

Marka ortağı olmak için üye olmanız yeterlidir. Daha sonra marka üzerinden yeni kişilerle tanışıp bir ekip oluşturmalısınız. Ekibinizle her zaman aktif bir şekilde iletişimde olmalısınız. Sistem çok kolaydır. Satılan her ürünün belli bir puanı vardır. Ne kadar fazla ürün satıp puan kazanırsanız, ay sonunda bu puanlar toplanır. Siz de ona göre indirim kazanırsınız.

Oriflame Ürünleri Nelerdir?

Oriflame markasının çok fazla ürün çeşidi vardır. Her kadın bu tarz ürünleri çok sever ve mutlaka satın alır.

Bu ürünler şu şekilde sıralanabilir;

Bunlar oriflame markasının ürünleridir. Kadınlar için en mükemmel ve sağlıklı ürünleri satan markadan mutlaka alışveriş yapmalısınız.

Oriflame Kazançları

Oriflame’in mükemmel ürünleri sayesinde harika bir şekilde para kazanabilirsiniz. Sattıkça puan kazanacaksınız ve ne kadar çok puan kazanırsanız sizin için o kadar faydalı olacaktır. Aynı zamanda, ekibinize yeni arkadaşlar bulmanız da sizin için prim kazancı sağlayabilir.

Oriflame markası, ING Bank, Akbank, TEB, İş Bankası, Ziraat Bankası, Postane ve Mokafatura ile anlaşmalıdır. Bu bankalar aracılığıyla oriflame fatura ödeme işlemleri gerçekleştirilir.

Siz de hemen Oriflame markasının, marka ortağı olun, ekibinizi kurun ve satışa başlayın. İlk başlarda biraz zorlanabilirsiniz. Biraz alışmaya yönelik bir iştir. İnsanları ikna etme kabiliyetinizin olması çok önemlidir.

İnsanlarla sürekli iletişimde olursanız, tatlı dil ve güler yüz ile yaklaşırsanız satış yapmanız çok daha kolay olacaktır. İnsanların siparişlerinin karışmaması için katalog üzerinde not etmeniz ve numaralarını almanız da sizin yararınıza olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir