Oriflame markası bir kozmetik markasıdır. Oriflame, dünya genelinde 3 milyonun üzerinde çalışan sayısı ile cilt bakımı ve kozmetik ürünlerinin satışını yapan bir marka ve şirkettir. Oriflame şirketi 1967 yılında kurulmuş olan bir şirkettir. Günümüzden yaklaşık 54 sene öncesine dayanan bir şirket olmak ile beraber hala devamlılığını sürdürüyor. İsveç’te kurulmuş olup, Dünya genelinde olan bir şirkettir.

Oriflame Ürünleri

Oriflame ürünleri genel olarak 7 kategoride ürün satışı yapan bir markadır.

Bu 7 kategori ise sırası ile;

Oriflame Ürünleri ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

Oriflame ürünleri ile ilgili bilinmesi gereken bazı kriterler bulunuyor. Müşteri, tüketici ya da kullanıcılar tarafından bazı merak edilenler vardır. Bu merak edilenler ise kullanıcılar için oldukça önemli kriterlerdir. Markanın ürünlerini kullanmadan, ürünler için satış işlemini gerçekleştirmeden önce bilinmesi gereken birçok özellik vardır.

Oriflame Markası 54 Yıllık Deneyime Sahip

Oriflame markası 2021 senesinden yaklaşık 54 sene öncesinde kurulmuştur. Oriflame 54 yıllık bir deneyime sahip olan bir şirket ve markadır. Yani günümüzden tam yarım asırlık bir deneyime sahiptir. Bu deneyim ve uzmanlık ile üreticiler, tüketiciler için uzmanca ürünler üreten bir şirket halindedir.

Oriflame Markası Dünya Çapında Ünlü Parfümörler İle Çalışıyor

Oriflame markası, kendi bünyesinde olan ya da olmayan olmak üzere dünya çapındaki parfümörler ile iş kuruyor. Bu sayede Oriflame markası dünyaca çok ünlü olan koku ve parfümlere imzalarını atıyor. Endüstrinin ikon isimleri Oriflame markası için çalışıyor. Bu sayede Oriflame de güzel kokuları ile tüketiciler için uzmanca parfümler üretmiş ve tüketiciye sunmuş oluyor.

Oriflame Ürünleri Hakkında Bilmemiz Gerekenler
Oriflame Ürünleri Hakkında Bilmemiz Gerekenler

Oriflame Parfümleri İle Birçok Ödül Kazanmış Olan Bir Şirkettir

Oriflame koku ve parfümleri dünya çapında kokular olduğundan dolayı birçok ödüle sahiptir. Bu parfüm ya da kokular dünya çapındaki dergilere de çıkarak, en çok beğeni toplayanlar arasında yer alıyor. Özellikle de son dönemde “My Destiny” ödülü de dahil olmak üzere 2016 Rusya FiFi ödüllerinde Oscar ödülünü nitelendiren “Lifestyle Femme” ödülünü kazanmıştır.

Dünya’nın En Büyük Koku ve Kozmetik Markalarından Bir Tanesi De Oriflame

Oriflame şirketinin parfümleri dünya çapında 60 ülkede beğeni toplayan bir şirkettir. Orfilame, en yüksek satış hacmine sahip olan ilk 5 şirketten bir tanesidir.

Oriflame Çok Çeşit Parfüm ve Koku Çeşidine Sahip Olan Bir Markadır

Oriflame, kokuları ve parfümleri bakımından oldukça çok çeşitli bir markadır. Sürekli üretimde olup sürekli olarak yeni kokular ortaya çıkartıyor. Oriflame şirketinin yaklaşık 100’den fazla koku çeşidi vardır. Kadın ve erkek parfümleri olmak üzere çokça koku çeşitleri vardır.

Oriflame Kanıtlanmış Prestijli Ürünlere Sahiptir

Oriflame markası kozmetik bakımından kullanılan birçok ürünü kanıtlamıştır. İnsan sağlığına zararı olmayan, hemen hemen insan vücutlarında yan etki olmaması amacıyla prestiji açısından kendini kanıtlamış bir şirkettir. Her ürün tüketici ya da kullanıcıya sunulmadan önce test edilir. Bu testler sonucunda olumlu olan her sonuçtan sonra tüketiciye sunulur. Hiçbir ürün test edilmeden önce tüketiciye üretici tarafından sunulmaz.

Oriflame Koku ve Parfümlerinin Kalıcılık Etkisi

Oriflame parfüm ya da koku ürünlerinin kalıcılığı ölçümlenmiştir. Bir koku ya da parfüm ürününün etkisi, yayılışı ve kalıcılığı tam olarak 8 saat olarak ölçümlenmiştir. Bu ölçümün yapılması ise profesyonel ve alanında uzman olan kişiler tarafından yapılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir