Oriflame kozmetik ürünleri ve kişisel bakım ürünleri satışı ve tanıtımı yapan bir markadır. Genelde insanlar arasında elden ele dolaşan oriflame kataloğu görmüşüzdür. İşte bu tür kataloglar markayı tanımamızda en büyük etkendir. Oriflame satış danışmanları aracılığı ile bu ürünlere ulaşmak çok kolaydır.

Oriflame Ürünleri Nasıldır?

Oriflame ürünleri genelde kozmetik ürünleri olup kişisel bakım ürünleri de içermektedir. Bu ürünler ruj, fondöten, parfüm, allık, rimel, far, göz kalemi, gibi kozmetik ürünlerin yanı sıra duş jeli, tırnak törpüleri, makyaj çantası, çeşitli takılar, gözlük, el kremleri, nemlendiriciler, güneş kremleri gibi ürünler olarak sıralayabiliriz. Oriflame dünya da kozmetik markaları arasında ilk sırada yer almaktadır. Bu da bu markanın ne derece kaliteli ve güvenilir olduğunu göstermektedir. Ayrıca patentinin olması da insanların güvenlik açısından rahatça kullanılabileceği bir markadır.

Oriflame Ürünleri Kimyasal mıdır?

Dünyada ki kozmetik ürünler arasında kimyasal olarak en aza indirgenmiş marka olduğunu bilmekteyiz. Oriflame ürünlerinin içeriklerine baktığımızda kullanılan kimyasal maddelerinin ne denli az olduğunu görmekteyiz. Oriflame kataloğu bu ürünleri tanıtmakta en başarılı yöntemdir. Ürünler hakkında detaylı bilgi içerdiği için güvenilirliği de kesinleşmiştir. Oriflame ürünlerinin makyaj ürünlerinin genelde doğal olduğunu görmekteyiz. Kimyasal ürünlerde kişisel bakım ürünlerinde daha çok kullanıldığı anlaşılmaktadır. Bu sebepten dolayı insan cildine zarar vermesi en aza düşürülmüştür. Kozmetik ürünlerinde her hangi bir kimyasal madde olmadığını söylemek mümkün değildir. Çünkü kozmetik de muhakkak kimyasal ürün kullanılmaktadır.

Oriflame Ürünleri Güvenilir Mi?
Oriflame Ürünleri Güvenilir Mi?

Oriflame Ürünleri Bitkisel midir?

Oriflame ürünleri güvenilir mi? Sorusuna en iyi cevap oriflame ürünlerinin genelinin bitkisel olmasıdır. Genelde makyaj ürünlerde bitkiseli tercih eden oriflame bunu en iyi yağlı ciltler ve kuru ciltler olmak üzere makyaj ürünlerini bitkisel olarak geliştirmiş olduğunu kanıtlamıştır. Genelde makyaj ürünlerinde bambu yağı ve aloe vera gibi bitkisel bitkileri kullanmaktadır.

Oriflame ürünlerinin bitkisel ağırlıklı olması nedeni ile cilt bakım ürünlerinde herhangi bir tahriş olma riski diğer markalara göre daha azdır. Bu nedenle yıllardır kişisel bakım ve cilt bakımı ürünlerinde oriflame tercih edilmekte ve tavsiye edilmektedir.

Oriflame Ürünlerinin Hangisi Daha İyidir?

Oriflamin tüm ürünlerinin güvenilir ve kaliteli olmasının yanı sıra içlerinde en çok tercih edileni de var tabii ki bunları şu şekilde sıralayabiliriz;

Bu ürünlerin bitkisel ağırlıklı olması nedeni ile ciltte kalıcı olması ve fresh görünüm sağladığı için en çok tercih edilenler arasına girmiştir.

Oriflame Kalitesinin Sırrı Nedir?

Oriflame markalar arasında ki en yüksek standartlara sahip bir firmadır. Bu başarısını da özveri ile çalışan personeline borçludur.

Oarilame kataloğu danışmanları ürünleri satarken kendi sözlerini verirken büyük riske giriyorlar. Amaç çok basit aslında müşterilerin kalite beklentilerini karşılamak ve bunun üzerine çıkmak ve piyasanın en iyisi olmak. Bu kalitenin ardında ki sır tüm oriflame çalışanlarıdır.

İşin mutfağında ürün geliştirmek için çalışanlar doğru ürünleri doğru yerlerden en doğru elden en doğru yollarla temin edebilmek için çalışmaktadırlar. Sadece bu piyasanın standartlarına çıkmak değil çalışılan bölgelerde edinilen deneyimlerin markanın kendi kalitesinin en yükseğine çıkmaktır.

Oriflame kataloğunun yanı sıra tr oriflame web sitesinden güvenilir bir şekilde temin edebilirler. Çalışanlarla zaman zaman kalite ve güvenilirlik testleri yapılabilir. Oriflame ürünleri kalite standartlarının ne kadar üstünde olursa olsun her zaman kendi markasının üstünde olmalıdır. Gerekirse oriflame danışmanlarıyla kapı kapı dolaşıp el ele verip kalite standartlarının üstüne çıkmak için elimizden gelenin fazlasını yapmayı bir borç biliriz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir