Doğru ve etkili karlı satış için katalogların doğru dağıtımının doğru kişilere ulaştırılması önemlidir. Oriflame kataloğundaki farklı ürünleri ne kadar çok kişiye ulaşabilir ve görebilirsek, para kazanma şansımız o kadar artar. Katalog döneminde satışta olan ürünleriniz varsa veya daha sonra satabilirim diyebileceğiniz ürünleriniz varsa, siparişinizi hedef limit dahilinde verdiğinizden emin olun. Böylelikle bir sonraki katalog döneminde normal satış fiyatından indirimli ürünler satarak, oriflame satış tüyoları sayesinde kazancınızı artırabilirsiniz.

Oriflame Marka Ortaklığı Nedir?

Oriflame iş ortağı olmak, kendi ekibiyle ürün satarak ve yüksek ciro elde ederek elde edilen istihdam fırsatları demektir. Danışman veya temsilcinin anlamı aynıdır. Marka ortağı veya danışman olmanız fark etmez, firma konumunuzdan ödün verirseniz, oriflame veya diğer pazarlama ağı şirketleri için çalışmazsanız, başarılı olamazsınız.

Oriflame Nedir? Ne İşe Yarar?

Oriflame, yabancı bir pazarlama ağı şirketidir. Ülkemizde 2000 yılından sonra gelişmeye başlayan network marketing sektörü, insanlar için ek bir gelir kaynağı yaratması açısından önemlidir. Günümüzde birçok insan, pazarlama ağı şirketlerinin sistemlerine entegre olarak ek gelir elde edebilmektedir.

Network pazarlama sektöründe 1960’lı yıllarda İsveç’te kurulan Oriflame:

Gibi ürünlerin satışı sisteme kayıtlı kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu ürünlerin satışından bir miktar kar elde edilir. Bu durumda, satış yapan veya yakanlar ek bir gelir kaynağına sahip olur ve doğrudan satış ve pazarlama konusunda deneyim kazanır. Tüm ürünlere erişmek için oriflame kataloğu sipariş verebilirsiniz.

Oriflame Satış Tüyoları
Oriflame Satış Tüyoları

Oriflame Sipariş Kolaylığı

Üyelik işlemini tamamladıktan siteye gidip oriflame online sipariş ve danışman kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapabilirsiniz. Hızlı sipariş yazısına tıklayabilir, siparişlerinizi kodlu olarak girebilir ve sipariş verebilirsiniz. Kargonuzda tamamen farklı bir ürün görmemek için kodu doğru girdiğinizden emin olunuz. Belirtilen limiti aşarsanız, ücretsiz gönderimden de yararlanabilirsiniz. Kredi kartına tek seferlik ödeme ile veya maksimum 4 taksitle ödeme yapabilirsiniz.

Komisyondan Para Kazanma

Para kazanmanın ikinci yolu, üye olarak üyelerin yaptığı satışlardan komisyon kazanmaktır. Burada kademeli olarak ilerledikçe hem para hem de unvan kazanırsınız. Ayrıca Oriflame üyesi olmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Herhangi bir belgeyi imzalamaya gerek yoktur. Tek yapmanız gereken önce bu işi istemek ve sonra üye olmak.

Oriflame Üyelik Nasıl Yapılır?

Oriflame’e kaydolarak satış yapmaya ve kar etmeye başlamak oldukça kolaydır. Ücretsiz oriflame kayıt formunu doldurduktan sonra bir satış danışmanı sizinle iletişime geçecek ve kaydınız tamamlanacaktır. Bazı sponsorlar da sisteme atanır ve danışman veya alt üye olarak kaydolma seçeneğine sahiptir.

Danışman olarak kaydolan kişiler kayıt olacak yeni üyeler bulduklarında, onları alt üye olarak kaydedecek ve kendi satışlarından gelir elde edeceklerdir. Oriflame resmi web sitesindeki adımları takip ederek kolayca kayıt olabilirsiniz. Ayrıca bir satış danışmanından kayıt hakkında bilgi alabilirsiniz.

Oriflame Güvenli Mi?

Pazarlama ağı şirketlerinin karşılaştığı en yaygın şikayetlerden biri güvenilir olup olmadıklarıdır. Çünkü hem ürün kaydı hem de alım ve satımı için yüz yüze görüşmeler yapılamamakta ve hemen hemen tüm işlemlerin internet üzerinden yapıldığı sistemler güvenilir olup olmadığı konusunda soru işaretleri uyandırmaktadır.

Çiftlik Bankası gibi sistemlerin son zamanlarda insanların nasıl acı çekmesine neden olduğu düşünüldüğünde, bu konuya duyarlı olmak normaldir. Güvenilirlik açısından Oriflame, sektördeki en eski ve en güçlü şirketlerden biri olarak kabul edilebilir. Her sistemin kendi eksiklikleri olsa da piyasadaki en güvenilir firma ve sistemlerden biri olduğu söylenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir