Piyasada pek çok güzellik ürünü markası vardır. Bu markalardan birisi de oriflame markasıdır. Oriflame diğer markalar gibi çok popüler değildir belki ama gerçekten sağlıklı ve güzel ürünleri vardır. Fiyat olarak da bazı ürünler haricinde çok ekonomik ürünler satın alabilirsiniz. İndirim zamanlarında ise, dilediğiniz her ürünü zorlanmadan satın alabilirsiniz.

Oriflame markasından kozmetik ve güzellik ürünleri satın almanın yanı sıra, bu marka ile satış ortaklığı da yapabilirsiniz. Böylece kendi işinizin patronu olarak dilediğiniz şekilde çalışabilirsiniz. Siz de satış ortağı olabilmek için hemen oriflame üyelik oluşturun ve marka ile iletişime geçin.

Oriflame’de Nasıl Ürünler Bulunur?

Oriflame genel olarak kozmetik ve güzellik ürünleri satar. Bu ürünler İsveç’in doğasından ve biliminden ilham alınarak imal edilir. Kesinlikle doğal ve sağlıklı ürünler üretir. En az oranda kimyasal kullanmaya çalışan bir firmadır. Makyaj malzemeleri, parfümler, vücut spreyleri, kremler, çeşitli bakım yağları ve daha aklınıza gelebilecek pek çok şey bu markada bulunur. Katalogda detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Oriflame Kayıt Nasıl Yapılır?
Oriflame Kayıt Nasıl Yapılır?

Oriflame Üyesi Olmak

Oriflame ürünlerini üye olmadan da satın alabilirsiniz fakat üye olursanız indirimlerden ve kampanyalardan her zaman haberdar olabilirsiniz. Ayrıca, bazı ürünleri daha ucuza satın alabilirsiniz. Eğer oriflame kayıt nasıl yapılır? Diyorsanız bu işlem çok basittir. Kayıt olmak için web sitesi üzerinde, adınız, soyadınız, telefon numaranız, e-posta adresiniz ve bulunduğunuz şehri yazmanız yeterli olacaktır. Kayıt formunuz oluşturulduğunda firma sizinle iletişime geçecektir.

Kazandıran Oriflame Üyeliği

Oriflame üyeliği tamamen ücretsizdir. İnternet üzerinden 5 dakikada üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Oriflame üyesi olduktan sonra 12 ay hiç sipariş vermezseniz, üyeliğiniz otomatik olarak sonlandırılır. Üyeliğiniz sonlanınca diğer gün yeniden üye olabilirsiniz. Üye olunca indirimli ürünlerden hemen yararlanabilirsiniz. İndirimli ürünler satın almak sizin kar yapmanızı sağlar. Ayrıca indirimli ürünleri satın alıp, markanın satış fiyatına satabilirsiniz. Böylece gelir elde etmiş olursunuz.

Oriflame Kazançları

Oriflame markası ile satış ortaklığı için kendinize bir ekip oluşturabilirsiniz. Ekip oluştururken kişileri dikkatli seçmelisiniz. Güvenebileceğiniz insanlar olursa, her ay kazançlarınız artacaktır. Katalogda bulunan her ürün bir puana sahiptir. Sipariş edilen ürünlerin puanları ay sonunda toplanır. Daha sonra bu puanlara göre indirim kazanırsınız. Yani ne kadar fazla puan toplayabilirseniz, indiriminiz de ona göre belirlenir. Siz ekibinizi genişletip iyi bir şekilde satış yapmaya devam ettikçe, sürekli indirimlerle ve bonus ödüllerle karşılaşacaksınız.

Oriflame Marka Ortağı Olun

Oriflame markasının muhteşem ürünlerini en cazip fiyatlara satın almak ister misiniz? Öyleyse oriflame ile marka ortağı olmak için hemen şu adımları gerçekleştirin;

Bu şekilde oriflame ile şahane kazançlar elde edebilirsiniz. İlk başlarda belki yapamayacağınızı düşünebilirsiniz. Ancak, ekip arkadaşlarınızla ve firmayla iletişiminiz güzel bir şekilde gerçekleşirse ve kozmetik ürünlerini alıcılara cazip bir şekilde sunarsanız yapamayacağınız bir iş değildir. Sonuç olarak her işin bir ilki vardır.

Siz de bu işi zamanla öğrenerek kazancınıza kazanç katabilirsiniz. Hatta düzenli yaparsanız hayallerinizi bile gerçekleştirebilirsiniz. Zaman zaman kazandığınız bonuslar, hediyeler, kaliteli ürünler ve indirimli güzellik ürünleri motivasyonunuza motivasyon katacak. Aynı zamanda, bu ürünler sayesinde kişisel bakımınız hiç aksamayacak ve gün geçtikçe kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Kazancınızın olması da size farklı bir özgüven verecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir