ORIFLAME ÖDEME KANALLARI

Oriflame danışmanı olan yeni üyeler ilk sipariş ve Oriflame fatura ödemesi konusunda bazen zorluk yaşayabiliyorlar. Bu yüzden Oriflame siparişlerinizin ardından Oriflame fatura ödeme işlemini hangi ödeme yöntemleri ile ödeyebileceğinizden bahsetmek istiyoruz. Fatura ödeme yöntemlerini madde madde inceleyelim.

Oriflame Fatura Ödeme Kanalları

Fatura Ödemesi İçin Anlaşmalı Bankalar Ve Kurumlar

ATM’den Oriflame Faturası Ödeme Adımları

Yukarıda belirttiğimiz tüm bankaların ATM’lerinden kartsız işlem menüsünü kullanılarak fatura ödemesi yapılabilir. Kolaylık olması ve ATM ekranında zorlanmadan ödeme yapmanız için her bir banka için hangi adımları izleyeceğinizi tek tek size sunuyorum.oriflame_fatura_odeme_1

Kredi Kartı İle Oriflame Fatura Ödeme

Mokafatura ile Oriflame Faturası Ödeme

www.mokafatura.com/oriflame-faturasi-sorgula adresinden danışman kodunuzu ve ekranda gördüğünüz güvenlik kodunu yazarak “Sorgula” butonuna bastığınızda, açılan sayfada “Fatura Öde” seçeneğindne tüm banka ve kredi kartlarıyla kısmi ya da tam ödeme yapabilirsiniz.

PTT Gişesinden Oriflame Faturası Ödeme

Dilerseniz PTT gişesinden danışman kodunuz ile faturanızı ödeyebilirsiniz. Postahaneden yaptığınız ödemeler oriflame danışman hesabınıza anında geçer, borcunuz sıfırlanır.

Sipariş Öncesi Peşin Ödeme

EFT ile yaptığınız ödemeler Oriflame danışman hesabınıza 1 sonraki iş günü geçer.

En Az Ücret İle Oriflame Faturanızı Nasıl Ödersiniz

Sizin için en az masraf ile oriflame faturanızı nasıl ödeyeceğinizi tablo halinde sunuyoruz. Bu tabloya bakarak sizin için en kolay ve en uygun yöntemi seçerek, en az masraf ile ödeme yapabileceksiniz.

ÖDEME KANALI
PTT
Akbank
Garanti Bankası
ING Bank – Havale
Ziraat Bankası
T. İş Bankası

X

Hesaptan Havale/ Otomatik Ödeme Kredi Kartı ile Otomatik Ödeme ** İnternet/Mobil Bankacılık ATM Ekranı
KARTLI/KARTSIZ
Gişe (Nakit)
X X X X 2 TL
ücretsiz 1 TL 2 TL 2 TL 2,5 TL
X X 1,5 TL 2 TL X 5 TL
ücretsiz ücretsiz 2 TL 2 TL 2 TL
ücretsiz ücretsiz 3 TL 3 TL 5 TL
ücretsiz 1 TL 3 TL 4 TL X


ORIFLAME KATALOĞU


ORIFLAME ÜYELİĞİ


ORIFLAME ÖDEME KANALLARI


ORIFLAME ARAÇ PROGRAMI

ÜRÜN VE BİLGİ ALMAK İSTİYORUM FORMU!

TIKLAYIN! İletişim bilgilerinizi girin ve Oriflame Danışmanı sizinle iletişime geçsin.

ORIFLAME KAZANÇ FIRSATLARI

Oriflame, sizlere satın alırken tasarruf edebileceğiniz, satarken kazanç elde edebileceğiniz veya kendi ekibinizi kurarak daha çok kazanabileceğiniz harika bir iş fırsatı sunuyor.

FIRSATLARI KEŞFEDİN!

Dünyayı dolaşın: Oriflame ile yıl boyunca egzotik destinasyonları gezebilir, seminerler, partiler ve uluslararası konferanslara katılabilirsiniz.

Oriflame ailesine katılın: Burada her zaman birbirini destekleyen ve ihtiyaç halinde birbirinin yanında olan bir topluluk ile tanışacaksınız. Haydi, Oriflame ailesine katılın ve harika tecrübeler edinmeye hemen başlayın!

© 2021 trorifilame. All rights Reserved

Oriflame Üye Girişi, Oriflame Üye Olmak Istiyorum, Oriflame Üye Olmak Isteyenler, Oriflame Üye Olmanın Avantajları, Oriflame Üye Yapma Hediyeleri, Oriflame Üye Nasıl Yapılır, Oriflame Üye Ol, Oriflame Nasıl Üye Olunur, Oriflame Üye Giriş, Oriflame Alt Üye Yapma, Oriflame Üye Olanlara Hediyeleri, Oriflame Nasıl Üye Yapabilirim,